Konferencje: III OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM GEOINFORMACYJNE, 7-9 listopada 2005  
   
Polskie Towarzystwo Informacji Przestrzennej uprzejmie zaprasza na III OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM GEOINFORMACYJNE, na temat Geoinformacja w badaniach przestrzennych, które odbędzie się w Warszawie, w Bibliotece Narodowej, w dniach 7-9 listopada 2005 roku. Z przyczyn niezależnych od organizatorów nastąpiła zmiana terminu Sympozjum zaplanowanego na 15-17 listopada 2005 i podanego we wcześniejszych wiadomościach.

Pliki do pobrania (.doc):
 • komunikat 2
 • warsztaty
 • formularz zgłoszeniowy


  III Sympozjum zostanie zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Informacji Przestrzennej przy współudziale Klubu Teledetekcji Środowiska Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Komisji Geoinformatyki Polskiej Akademii Umiejętności, Polskiego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji, Sekcji Kartografii Komitetu Geodezji Polskiej Akademii Nauk, Stowarzyszenia Kartografów Polskich oraz Instytutu Geodezji i Kartografii pod patronatem naukowym VII Wydziału Nauk o Ziemi i Nauk Górniczych Polskiej Akademii Nauk i przy wsparciu Instytutu Geodezji i Kartografii.
  Ogólnopolskie sympozja geoinformacyjne pełnią funkcję integrującą dla członków współorganizujących je organizacji, stając się platformą wymiany doświadczeń i wiedzy oraz pozwalając uczestnikom sympozjów spojrzeć szerzej na istotę geoinformacji i procesów z nią związanych.
  Pierwsze dwa dni będą poświęcone na sesje tematyczne przygotowane przez współorganizatorów. W trzecim dniu odbędą się warsztaty dotyczące nowoczesnych technologii geomatycznych.
 • Konferencje
  20-07-2005

  [ Wróć ] [ Wróć do pierwszej wiadomości ]